30 lat doświadczenia

Fliper Bus to rodzinna firma z tradycjami, która powstała z pasji do podróżowania. Początki naszej działalności sięgają wczesnych lat 90. natomiast od 2001 roku zajmujemy się przewozami do Monachium. Jako licencjonowany przewoźnik osób i rzeczy istniejemy zatem od 30 lat.

Posiadamy wszystkie, niezbędne uprawnienia, które pozwalają nam na wykonywanie przewozów krajowych oraz międzynarodowych. Dzięki sprawnemu systemowi zarządzania nasza firma prężnie się rozwija. Posiadamy samochody najwyższej jakości, które zapewniają pełny komfort jazdy nawet w dalekich podróżach.

Założenie firmy Fliper Bus

rok 1992
rok 2001

Pierwsze przewozy pasażerów do Monachium

100 000 pasażerów dowiezionych bezpiecznie na miejsce

rok 2009
rok 2022

30-lecie firmy Fliper Bus

Fliper Bus to

Naszą flotę stanowią samochody Mercedes Sprinter, wyposażonymi w klimatyzację, pojemny bagażnik, nawigację GPS, system nagłaśniający oraz pełny pakiet ubezpieczeń.

Stale kontrolujemy stan techniczny naszych pojazdów, przez co zapewniamy wysoki komfort jazdy. W naszym zespole pracują wyłącznie kierowcy z wysokimi kwalifikacjami, którzy dbają o bezpieczeństwo pasażerów oraz ich wygodę co z kolei przekłada się na zaufanie jakim obdarzają nas klienci. Dokładamy wszelkich starań aby podnosić jakość świadczonych przez nas usług oraz poszerzać zakres naszej działalności.

Na rynku nasza firma wyróżnia się profesjonalizmem, wysokim poziomem świadczenia usług, punktualnością, bezpieczeństwem i komfortem jazdy, a przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego z naszych klientów. Pragniemy aby długie godziny spędzone w trasie były dla naszych pasażerów czasem spędzonym w miłej atmosferze, wygodzie oraz komforcie.

Gwarantujemy bezpieczne dotarcie do domu, odwożąc naszych klientów pod same drzwi. Nasze trasy przebiegają wzdłuż wygodnych dla pasażerów przystanków położonych w centrach miast. Na bieżąco serwisujemy nasze pojazdy w autoryzowanych warsztatach. Przed każdą jazdą dokładnie sprzątamy samochody wewnątrz oraz zewnątrz, dzięki czemu cały czas są w nienagannej formie.