Oferta – Fliper-BUS

LICENCJONOWANY
PRZEWÓZ OSÓB
oraz PRZESYŁEK


do Monachium



Oferujemy Państwu przewóz osób indywidualnych na dwóch trasach z Polski:
TRASA I: Gorlice - Małopolska - Bratysława - Wiedeń - Monachium
TRASA II: Ropa (Grybów) - Małopolska - Bratysława - Wiedeń - Monachium.

Podróż trwa około 12 godzin w zależności od miejsca zamieszkania pasażerów oraz warunków atmosferycznych mających wpływ na prowadzenie pojazdu. Jesteśmy elastyczni - postoje podczas trasy są krótkie, jednakże w zależności od życzenia pasażerów wydłużamy je lub zatrzymujemy się w innych miejscach.

Nasze przystanki znajdują się w głównych punktach miast, takich jak: stacje, parkingi przy restauracjach, sklepach lub rynku. W trasie powrotnej rozwozimy pasażerów pod wyznaczony przez nich adres.

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie z kilkutygodniowym lub kilkudniowym wyprzedzeniem.

Szkieletowy rozkład ODJAZDÓW z Polski wraz z przybliżonymi godzinami odjazdów oraz przystankami:

kierunek - Monachium

TRASA I

TRASA II

MIEJSCOWOŚĆ CZAS odjazdu MIEJSCE odjazdu
Gorlice ok. 13:00 stacja paliw Grosar (Tadeusza Kościuszki 44)
Ciężkowice ok. 13:00 Komisariat Policji (Krynicka 31)
Gromnik ok. 13:00 Parking przy rondzie Jana Pawła II
Tuchów ok. 13:15 Parking Klasztorny Graniczna
Tarnów ok. 13:30 Stacja Paliw Orlen (Tuchowska 25, koło Biedronki)
Wojnicz ok. 13:45 Rynek 6
Zakliczyn ok. 14:00 Stacja Paliw Lotos (Malczewskiego 33, koło ronda)
Brzesko ok. 14:15 Stacja Paliw Statoil (Tadeusza Kościuszki, koło Lidla)
Bochnia ok. 14:30 Stacja Paliw Orlen (Brzeska 40)
Kraków ok. 15:00 Stacja Paliw BP (Wadowicka 4, koło ronda)
Myślenice ok. 15:20 Stacja Paliw Orlen (Słowackiego 47, koło Dekady)
Sucha Beskidzka ok. 16:30 Sklep Kicek (Nad Skawą 3)
Żywiec ok. 17:00 Stacja Paliw Bliska (Sienkiewicza 97, koło ronda)
Milówka ok. 17:20 Lewiatan (Grunwaldzka 6-12)
Zwardoń ok. 17:40 Stacja Paliw MOYA (granica)
MIEJSCOWOŚĆ CZAS odjazdu MIEJSCE odjazdu
Ropa ok. 13:30 Restauracja Anna Maria
Grybów ok. 13:50 Rynek 20
Bobowa ok. 14:00 Rynek
Nowy Sącz ok. 14:20 z adresu lub PKS (aleja Wolności)
Stary Sącz ok. 14:30 Rynek
Tęgoborze ok. 14:40 Apteka Pod Justem
Limanowa ok. 15:00 PKS lub Stacja Paliw (Krakowska 16)
Tymbark ok. 15:30 Przystanek autobusowy
Mszana Dolna ok. 15:45 Biedronka (Krakowska 3)
Czarny Dunajec ok. 15:45 Rynek 6
Rabka Zdrój ok. 16:00 Stacja PKP (Zakopiańska 6)
Skawa ok. 16:00 Rabka zabornia
Jordanów ok. 16:00 Rynek
Jabłonka ok. 17:00 Rynek

Dalsza trasa (w przypadku obydwóch tras wymienionych powyżej) - przystanki na wyznaczony przez klienta adres:

Bratysława - Sankt Polten - Linz - Wels - Salzburg - Passau - Deggendorf - Eichendorf - Dingolfing - Lanshut - Branau Am Inn - Muhldorf Am Inn

Przyjazd do Monachium o godzinie 01:15



Szkieletowy rozkład odjazdów z Niemiec wraz z przybliżonymi godzinami odjazdów oraz przystankami:

kierunek - Polska

Wyjazdy z Monachium z wyznaczonego przez klienta adresu - około godziny 17:00 / 18:00

TRASA I

TRASA II

MIEJSCOWOŚĆ CZAS odjazdu MIEJSCE odjazdu
Dachau ok. 16:00 z adresu
Unterschleißheim ok. 16:00 - 18:00 z adresu
Eching ok. 16:00 - 18:00 z adresu
Freising ok. 16:00 - 18:00 z adresu
Moosburg an der Isar ok. 18:00 - 19:00 z adresu
Landshut ok. 19:00 z adresu
Dingolfing ok. 19:00 z adresu
Landau an der Isar ok. 19:00 McDonald’s (Harburger st. 25)
Platting ok. 19:00 z adresu
Muhldorf Am Inn ok. 19:00 z adresu
Altotting ok. 19:00 z adresu
Grafing bei Munchen ok. 19:00 z adresu
Ebersberg ok. 19:00 z adresu
Holzkirchen ok. 19:00 z adresu
Rosenheim ok. 19:30 z adresu
Deggendorf ok. 20:00 z adresu
Vilshofen an der Donau ok. 20:00 z adresu
Eichendorf ok. 20:00 z adresu
Passau ok. 20:20 Shell (Regensburger st. 68)
MIEJSCOWOŚĆ CZAS odjazdu MIEJSCE odjazdu
Salzburg ok. 20:00 z adresu
Mondsee ok. 21:00 z adresu
Laakirchen West ok. 21:00 parking przy autostradzie
Sattledt ok. 21:00 BP (Haupt st. 2)
Wels ok. 21:00 z adresu
Linz ok. 21:00 Bahnhofplatz 14
Amstetten ok. 22:00 Oiden 110 Eni Tankstele
Sankt Polten ok. 22:00 BP (Mariazeller st. 182)
Wien ok. 23:00 Sudbahnhof
Sankt Valentin ok. 21:00 Jet

Dalsza trasa: wszystkie miejscowości w Polsce, wymienione w trasie I i II.

Przesyłki:
Nasza firma świadczy usługi dotyczące przewozu paczek. Dajemy możliwość dostarczenia przesyłek do konkretnego miejsca w czasie nie dłuższym niż 12 godzin. Możesz nam zaufać! Wszystkie przesyłki dostarczamy zawsze w nienaruszonym stanie, dzięki temu nie musisz się martwić, że nadana przesyłka zostanie zniszczona lub gdzieś się zapodzieje.


Skontaktuj się
z nami

+48 18 4417862